• Kurs na operatora kombajnów do zbioru owoców

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Seminarium na obsługę deszczowni i przyczep wężowych oraz pomp do wody

Kurs obsługi deszczowni

W celu podlewania upraw oraz zabezpieczenia gruntu niezbędną wilgotnością w rolnictwie stosuje się specjalne urządzenia przeznaczone do pompowania, rozpylania oraz irygacji wody. Do takich urządzeń zaliczamy deszczownie, przyczepy wieżowe i pompy do wody. Aby eksploatacja tych maszyn odbywała się w skuteczny sposób, pracownik powinien posiadać praktyczne umiejętności i teoretyczną wiedzę, dotyczącą obsługi tych urządzeń. W związku z tym Centrum Szkoleń stworzyło nowe seminarium na obsługę deszczowni i przyczep wieżowych oraz pomp do wody.

Co oferujemy?

Seminarium skierowane jest zarówno do początkujących rolników, jak i doświadczonych pracowników rolnictwa, którzy mają zamiar podnieść kwalifikacje zawodowe lub uzyskać nowe umiejętności. Zagadnienia omawiane podczas seminarium:

Deszczownie
  • co to jest irygacja,
  • jakie są urządzenia do pompowania, rozpylania, irygacji wody,
  • rodzaje i budowa deszczowni,
  • rodzaje i budowa pomp do wody.

Odbyć seminarium można w trzech ośrodkach szkoleniowych, mieszczących się w Łodzi, Gdańsku, Warszawie. Jako firma o ogólnopolskim zasięgu Centrum Szkoleń organizuje kursy dla grup szkoleniowych na terenie całej Polski. Zamawiając kurs w Centrum Szkoleń możesz liczyć nie tylko na profesjonalne i odpowiedzialne podejście, ale i na atrakcyjne konkurencyjne ceny.

Wymagania dla Kursantów

Zapisać się na seminarium na obsługę deszczowni i przyczep wieżowych oraz pomp do wody może każdy, lecz niezbędnym jest posiadanie minimum podstawowego wykształcenia oraz ukończone 18 lat.

Nasi Klienci mogą zrobić kurs na raty.