• Kurs na operatora kombajnów do zbioru owoców

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Seminarium operatora ładowaczy (czołowe, zawieszane i podczepiane): tur, tuz, cyklop.

Operator ładowaczy

W kontynuacji cyklu szkoleń na maszyny i urządzenia rolnicze Centrum Szkoleń dla swoich Klientów stworzyło nowe szkolenie z zakresu obsługi wszystkich typów ładowaczy. Podczas szkolenia nasi instruktorzy i wykładowcy uprzejmie przekazują Kursantom wiedzę o następujących rodzajach ładowaczy:

  • czołowe,
  • zawieszane,
  • podczepiane.

Po odbyciu kursu: Operator ładowaczy (czołowe, zawieszane, podczepiane) każdy uczestnik szkolenia będzie wiedział, czym są tury, tuzy i cyklopy oraz bez problemu potrafił będzie operować każdym z tych urządzeń.

Co oferujemy w ramach kursu?

Autorski program szkoleniowy na operatora ładowaczy jest złożony zgodnie z wymogami stawianymi przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podczas seminarium Kursanci zdobędą wiedzę dotyczącą:

  • budowy ładowaczy oraz specyfikacji ich stosowania
  • podstawowych wymagań i norm stawianych dla rolników w UE
  • zasad bhp podczas obsługi maszyn rolniczych oraz osprzętu pomocniczego.
Seminarium operatora ładowaczy: tur, tuz, cyklop

Dzięki zdobytej wiedzy Kursant nauczy się profesjonalnie obchodzić z każdym typem ładowaczy. Jako firma o ogólnopolskim zasięgu, Centrum Szkoleń oferuje przeprowadzanie kursów na terenie całej Polski. Szkolenia odbywają się zarówno w trybie indywidualnym, jak i grupowym.

Wymagania odnośnie kursu operatora ładowaczy

Podjąć kurs na operatora ładowaczy może każdy. Niezbędnym wymaganiem stawianym dla Kursanta jest jednak posiadanie minimum podstawowego wykształcenia oraz ukończenie 18 lat.

Z Centrum Szkoleń zostaniesz profesjonalnym rolnikiem! Nasi Kursanci maja szansę zrobienia kursu na raty!